Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK

Výběr správné velikosti moto oblečení

Ke všem produktům se snažíme uvádět tabulky velikostí, přesto se jedná o tabulky orientační a nemusí přesně odpovídat danému výrobku. Navíc někdo nosí moto bundu raději volnější, někdo uplejší, někdo používá do bot na motorku silné ponožky, někdo tenké. Proto je nejlepší řešení, když do poznámky k objednávce uvedete své míry a připíšete, jak byste si představovali, aby vám dané zboží padlo, jestli máte problémy např. s vysokým nártem apod. Pokud to bude možné, tak konkrétní zboží změříme a doporučíme vám nejvhodnější velikost. Určitě si tak ušetříte čas i starosti s výměnou.

Níže uvádíme tabulky velikostí a rady, jak se nejlépe změřit a zvolit správnou velikost moto oblečení.

Zobrazit tabulku velikostí pro:

Helmy na motorku

Při výběru nové helmy na motorku dbejte obzvlášť nejvyššího důrazu na správnou velikost. Z bezpečnostních i komfortních důvodů vám helma musí na hlavě velikostně i tvarově sedět naprosto přesně - jak se lidově říká "musí sednout jako prdel na hrnec" :-) Při nasazení nové helmy musíte cítit, jak je těsná a pevně drží na hlavě, avšak nesmí nepříjemně tlačit. Počítejte s tím, že se po krátké době ještě povolí a natvaruje podle vaší hlavy. Vaši moto helmu ani na chvíli nikomu nepůjčujte! Vnitřní výstelka by se zdeformovala a už by vám helma nikdy neseděla tak, jak má.

Pro výběr správné velikosti si změřte krejčovským metrem obvod hlavy v oblasti nad obočím a nad ušima a podle naměřené hodnoty najděte správnou velikost v tabulce daného výrobce.

Moto helmy Bieffe velikosti

Moto helmy THH velikosti

Moto helmy Zeus velikosti

Moto helmy Outlaw velikosti

Moto helmy ICON velikosti

Bundy na motorku

Pánské moto bundy Xelement velikosti

Dámské moto bundy Xelement velikosti

Pánské moto bundy MBW velikosti

Dámské moto bundy MBW velikosti

Pánské moto bundy ICON velikosti

Kalhoty a chapsy na motorku

Pánské moto kalhoty Xelement velikosti

Pánské moto kalhoty Xelement velikosti

Kombinézy na motorku

Boty na motorku

Moto boty Xelement velikosti

Rukavice na motorku

Vesty na motorku

Kožené moto vesty pánské velikosti

Kožené moto vesty dámské velikosti

Trička pro motorkáře

Moto trička pánská

Moto trička pánská

Moto trička dámská

Mikiny pro motorkáře

Moto mikiny pánské

Funkční prádlo

Termo doplňky na motorku